Als Logistiek medewerker houd je je bezig met het orderpicken van medische producten voor particulieren thuis, ziekenhuizen en andere zorgprofessionals.
Daarnaast houd je je bezig met:
Uiteraard word je goed ingewerkt en blijf je in contact met je teamleider met evaluatiegesprekken. Op deze manier staat jouw ontwikkeling en tevredenheid centraal!
Je komt terecht in een hypermoderne warehouse omgeving met de nieuwste technologie in Bleiswijk (nabij A12). Zo gevarieerd als onze klanten zijn, zo gevarieerd en divers zijn jouw toekomstige collega’s, die iedere dag weer klaarstaan om het leven van onze klanten zo prettig mogelijk te maken. Zo is bijvoorbeeld één op de drie collega’s een vrouw in ons warehouse.
Er heerst een prettige werksfeer en collega’s zijn altijd bereid om elkaar te helpen indien nodig. Dat blijkt ook wel uit het feit dat het in ons DNA zit dat iedereen een ‘Caring Heart’ heeft. Onze gezamenlijkheid zie je terug in ‘One Mediq’.
Neem vast een kijkje in ons fulfillment center:
In Bleiswijk werken we in een wisseldienst, waarvan de werkdagen van maandag t/m vrijdag zijn. Je weet ruim van te voren je rooster zodat je hier ook prima je privé op af kan stemmen. De diensten zijn als volgt ingedeeld:
Dagdienst: 06:00-14:30 uur
Late dienst: 14:30-23:00 uur
Werk je liever niet in wisseldienst? Dan is het ook mogelijk om alleen de avonddienst van 14.30 t/m 23.00 uur te werken. Je ontvangt dan niet de wisseldiensttoeslag van 10%, maar wel 12% toeslag op de uren van 19.00 – 23.00 uur.
Ben je geïnteresseerd en wil je solliciteren? Stuur dan je CV naar mediq.logistiek@youngcapital.nl en dan wordt er wordt binnen 48 uur contact met je opgenomen.
Apply now if you're interested in this vacancy! Make sure you have the following documents ready to add to your application.